طیور رویان

خرید عمده نیمچه مرغ وارداتی

آیا می دانید نیمچه مرغ وارداتی چه مزیت هایی را می تواند به همراه داشته باشد؟ آیا می دانید برای اینکه بتوان به صورت عمده بهترین نیمچه مرغ وارداتی را خریداری نموده، چه کاری باید انجام داد؟

نیمچه مرغ وارداتی را می توان بهترین گزینه برای پرورش دانست. زیرا معمولا نیمچه مرغ وارداتی حدودا در هفته هشتم قرار داشته و به رشد بسیار مناسبی رسیده است. در این سن معمولا مقاومت بدن آنها بسیار زیاد شده و با توجه به واکسیناسیون های منظم در هفته های قبل، نیمچه مرغ وارداتی کمترین میزان افت را دارد. نیمچه مرغ وارداتی را می توان هم به عنوان مرغ تخمگذار و هم برای مرغ گوشتی پرورش داده، که این مورد بیشتر به نژاد آنها باز می گردد.

نژادهای وارداتی معمولا باید ویژگی های بسیار زیادی داشته باشند، در غیر اینصورت واردات آنها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نخواهد بود. انواع مرغ وارداتی که از نژادهای تخمگذار بوده، معمولا توانایی تولید تخم مرغ حدود 2 برابر مرغ های نژاد ایرانی را دارند. این موضوع در مورد مرغ های گوشتی نیز صدق می کند، زیرا مرغ وارداتی اغلب دارای سرعت رشد بسیار مناسب تری نسبت به نژادهای ایرانی می باشد.

مزایای نیمچه مرغ وارداتی

نیمچه مرغ وارداتی معمولا در بهترین سن خودت از نظر تغذیه و رشد وجود داشته، در این سن حساسیت آنها به دمای هوا بسیار کم بوده، در نتیجه میزان مرگ و میر در آنها به کمترین میزان ممکن می رسد. این موضوع باعث سود دهی بیشتر و افزایش راندمان اقتصادی در پرورش انواع مرغ وارداتی می شود. نیمچه مرغ وارداتی معمولا پس از مدت کوتاهی شروع به تخمگذاری می کند، به همین دلیل می باشد که افراد بسیار زیادی این نوع از مرغ های وارداتی را برای پرورش انتخاب می کنند.

با توجه به هزینه اولیه بیشتر برای خرید نیمچه مرغ وارداتی نسبت به جوجه یکروزه، اما باز هم می توان گفت که هزینه نگهداری از آنها نسبت به جوجه های یکروزه کمتر و بازده آنها بسیار مناسب تر می شود. زیرا پرورش جوجه یکروزه مشکلات خود را داشته و افرادی که تخصص کافی نداشته باشند، ممکن است با مشکلات بسیار زیادی مواجه شوند. این در حالی است که افرادی با کمترین تخصص نیز می توانند از عهده پرورش نیمچه مرغ وارداتی برآیند. زیرا هم شرایط نگهداری آنها با جوجه های یکروزه متفاوت بوده و هم به اندازه جوجه های یکروزه نیاز به مراقبت و نگهداری همیشگی ندارند.

آشنایی با انواع نیمچه مرغ وارداتی

نیمچه مرغ وارداتی ممکن است دارای نژادهای مختلفی باشد، که هر نژادی دارای یک سری مزیت ها بوده، که افراد می توانند با آشنایی کامل با این ویژگی ها، در انتخاب خود موفق تر عمل کنند. قیمت نیمچه مرغ وارداتی نیز ممکن است تا حدودی به نژاد آنها بستگی داشته باشد، زیرا برخی از نژاد ها دارای قیمت های نسبتا بالایی می باشند.

یکی از بهترین نژادهای نیمچه مرغ وارداتی، مربوط به نژاد لگهورن می باشد. این نوع از مرغ ها در 4 یا 5 ماهگی به سن بلوغ می رسند و شروع به تخمگذاری می کنند. یکی دیگر از نژادهای نیمچه مرغ وارداتی هودان بوده که متعلق به کشور فرانسه بوده و می توان به عنوان تخمگذار، زینتی و گوشتی آن را پرورش داد. از دیگر نژادهایی که در دنیا موجود بوده می توان به نژاداسترلورپ اشاره کرد، این نژاد به رنگ سفید بوده و تخم آنها قهوه ای می باشد. این نژاد انگلیسی توانایی تولید 180 الی 220 تخم مرغ در سال را دارد. یکی از نژاد های آمریکایی نیز پلیموتراک بوده، که به رنگ زرد می باشند، تخم این نوع از مرغ های وارداتی رنگی قهوه ای دارد.

خرید و فروش نیمچه مرغ وارداتی به صورت کلی

برای اینکه بتوان انواع نیمچه مرغ وارداتی را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب خریداری نموده، می توان به سایت های اینترنتی خرید وفروش انواع مرغ و نیمچه مرغ در اینترنت مراجعه نمود. خرید و فروش نیمچه مرغ وارداتی در سایت های اینترنتی به صورت عمده و کلی انجام می شود، به همین خاطر است که بهترین قیمت ها را نیز به خریداران ارائه می دهند. از طریق سایت های اینترنتی می توان به راحت ترین شکل ممکن انواع نیمچه مرغ وارداتی را خریداری نمود. بدین ترتیب هزینه های مورد نیاز برای خرید اولیه انواع نیمچه مرغ وارداتی نیز کمتر می شود.

خواندن 4437 دفعه